Lucie Rohlíková působí na katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické a na Odboru celoživotního vzdělávání na Západočeské univerzitě v Plzni a zároveň spolupracuje v roli mentorky a konzultantky pro využití technologií ve vzdělávání s řadou škol a vzdělávacích institucí. Dlouhodobě se věnuje distančnímu vzdělávání a e-learningu. Je autorkou e-learningových kurzů a několika publikací. Je spoluautorkou interaktivní učebnice Hudební výchova 6 – 7 a knih Učíme se s tabletem a Vyučovací metody na vysoké škole.
lrohlik@kvd.zcu.cz, tel.: +420 604 115 360
Jana Vejvodová má bohaté zkušenosti s využitím technologií ve výuce, proškolila v této oblasti mnoho studentů, učitelů i akademických pracovníků. Působí na katedře českého jazyka a literatury Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, kromě oborové didaktiky vyučuje i disciplínu ICT v předmětu český jazyk a literatura. Je autorkou i tutorkou řady on-line kurzů. Při překladu Padagogy Wheel jí byly oporou lingvistika a didaktika, dva obory, kterým věnovala celou svou profesní kariéru. Je spoluautorkou knihy Vyučovací metody na vysoké škole.
Ondřej Rohlík je softwarový inženýr, který působí na katedře informatiky Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Zajímá se o tvorbu uživatelského rozhraní, rozvoj internetových aplikací a m-learning. Padagogy wheel vnímá jako praktickou pomůcku pro učitele na všech typech škol, která může rozšířit množství aktivit, které lze realizovat s tablety ve výuce.
Martin Prade je učitelem informatiky a fyziky na základní škole a zároveň studentem Západočeské univerzity v Plzni. Aktivně se zapojuje do rozvoje aktivit ICT ve vzdělávání a průběžně na svém webu martinprade.cz sdílí s českou komunitou nápady, jak efektivně využít iPad ve třídě. Zaměřuje se na aplikace na platformě iOS a využívá Padagogy Wheel jak ve své práci, tak ve svém výzkumu. Je autorem infografik o využití iPadů ve vzdělávání.
Linda Pospíšilová působí na katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni jako externí doktorandka a zároveň se věnuje výuce odborného a akademického jazyka v bakalářském, magisterském a doktorském studiu na Univerzitě Pardubice. Dlouhodobě se věnuje e-learningu a působí jako propagátorka využití ePortfolia Mahara ve výuce. Výzkumně se zaměřuje na autonomii, stanovování cílů a informální učení jazyků s podporou ePortfolia. Je autorkou oceněných e-learningových kurzů a několika publikací.
lindap@kvd.zcu.cz, tel.: +420 606 244 633